<< říjen 2019 >>
  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
NAŠI PARTNEŘI

Organizační struktura 2019/20

Vedení školy
Ing. Miloš PALLA
ředitel SPŠE a OA
palla@spsemoh.cz
RNDr. Jana SKOPALOVÁ
statutární zástupkyně ředitele
jana.skopalova@spsemoh.cz
Eva SKOPALOVÁ
ekonomka pro SPŠE
skopalova@spsemoh.cz
Alena NOVOTNÁ
referentka majetkové zprávy SPŠE
novotna@spsemoh.cz
Mgr. Eva PLOCKOVÁ
zástupkyně ředitele pro OA
plockova@oam.cz
Ing. Eva KUBÍČKOVÁ
ekonomka pro OA
Nikol NĚMCOVÁ
vedoucí sekretariátu a personálního úseku OA
nemcova@oam.cz
Poradci a preventisté
Mgr. Jaroslav ŠVEC
výchovný a kariérový poradce pro SPŠE
svec.jaroslav@centrum.cz
Mgr. Blanka ZDRÁHALOVÁ
školní metodik prevence pro SPŠE
zdrahalova@spsemoh.cz
Ing. Dana TREFILÍKOVÁ
koordinátorka environmentální výchovy pro SPŠE
trefilikova@spsemoh.cz
Mgr. Šárka MIKETOVÁ
výchovná a kariérová poradkyně pro OA
školní metodik prevence pro OA
miketova@oam.cz
Mgr. Jana HAVLÍČKOVÁ
koordinátorka environmentální výchovy pro OA
havlickova@oam.cz
Předsedové předmětových komisí
Mgr. Marta NÁPLAVOVÁ
komise společenskovědních předmětů
marta.naplavova@spsemoh.cz
Mgr. Marcela IŠOVÁ
komise přírodovědných předmětů
marcela.isova@spsemoh.cz
Ing. Dana TREFILÍKOVÁ
komise odborných předmětů elektro
trefilikova@spsemoh.cz
Mgr. Jan BLAŽEK
komise informačních technologií
blazek@oam.cz
Ing. Hana PEKÁRKOVÁ
komise ekonomických předmětů
pekarkova@oam.cz
Ing. Miroslav OPL
komise předmětů praxe
opl@spsemoh.cz
Mgr. Jaroslav ŠVEC
komise tělesné výchovy
svec.jaroslav@centrum.cz
Pedagogičtí pracovníci
Ing. Jozef DIVIŠ
ICT, ITS, ITA, ZEL, ZAE
divis@spsemoh.cz
Mgr. Eva DUDEŠKOVÁ
třídní učitelka 4.A-SPŠE
AJ1, SCJ-A
dudeskova@spsemoh.cz
Mgr. Marcela IŠOVÁ
třídní učitelka 4.B-SPŠE
MAT, FYZ, SMF
marcela.isova@spsemoh.cz
Ing. Miroslav JAROŠ
ZEL, EEN, ELZ, SIZ, ESP, EMS
jaros@spsemoh.cz
Ing. Martin KOUTNÝ
třídní učitel 1.A-SPŠE
ELM, ELZ, EMS
koutny@spsemoh.cz
Mgr. Marta NÁPLAVOVÁ
třídní učitelka 1.B-SPŠE
NJ2, RJ2, EKO, SCJ-N
marta.naplavova@spsemoh.cz
Ing. Miroslav OPL
PRU, PRZ, TED
opl@spsemoh.cz
Ing. Miloš PALLA
EEN
palla@spsemoh.cz
Mgr. Jiří REBL
PRZ, PRS
rebl@spsemoh.cz
Mgr. Jiřina SEDLÁKOVÁ
třídní učitelka 2.A-SPŠE
CJL, DEJ
sedlakova@spsemoh.cz
RNDr. Jana SKOPALOVÁ
MAT, ICT, ITA, ITS
jana.skopalova@spsemoh.cz
Mgr. Jaroslav ŠVEC
OBN, TEV
svec.jaroslav@centrum.cz
Ing. Dana TREFILÍKOVÁ
třídní učitel 3.B-SPŠE
CIT, EMS, ZAE, ZAU, AUT
trefilikova@spsemoh.cz
Ing. Bohumil VESELÝ
ELE, ELM, EMS, MIT, PRU
vesely@spsemoh.cz
Mgr. Tomáš ZÁRYBNICKÝ
třídní učitel 2.B-SPŠE
AJ1, SCJ-A, PRG, ETC, ZEL, CIT
tomas.zarybnicky@post.cz
Mgr. Blanka ZDRÁHALOVÁ
třídní učitelka 3.A-SPŠE
TEV, CHK, ICT, MAT
zdrahalova@spsemoh.cz
Ing. Petra ADAMCOVÁ
třídní učitelka 4.A-OA
ITE, UCE, EKO, EKT, PRA, DAS, ZDP
adamcova@oam.cz
Mgr. Jan BLAŽEK
PCS, PSI, PRG
blazek@oam.cz
Mgr. Jana BUREŠOVÁ
PEK
buresova@oam.cz
Mgr. Iva FRONCOVÁ
CJL, NEJ
froncova@oam.cz
Mgr. Jana HAVLÍČKOVÁ
třídní učitelka 3.A-OA
TEV, ZPV, HOZ, DEJ, OBN
havlickova@oam.cz
Mgr. Helena KOPPOVÁ
MAT, ZPV
koppova@oam.cz
Mgr. Eva KOPŘIVOVÁ
ANJ, TEA, DEJ
koprivova@oam.cz
Mgr. Šárka MIKETOVÁ
třídní učitelka 1.A-OA
CJL, RUJ, OBN
miketova@oam.cz
Mgr. Radoslav NIČE
APC, GPC, ALG, DBS
nice@oam.cz
Ing. Hana PEKÁRKOVÁ
třídní učitelka 3.B-OA
UCE, IEP, EKV, SPE, PRA, PEK
pekarkova@oam.cz
Ing. Josef PEŠKAR
HRW, PSI, GPC, ZAE
peskar@oam.cz
Mgr. Eva PLOCKOVÁ
MAT
plockova@oam.cz
Ing. Zuzana ŠTIPLOVÁ
třídní učitelka 2.A-OA
ANJ, EKO
stiplova@oam.cz