Návštěva Muzea: Významní rodáci města Mohelnice
V úterý 22. 6. 2010 se 1.B vypravila za poznáním nedávné minulosti do městského muzea.
Záznamy významných událostí ze života naší školy.
V úterý 22. 6. 2010 se 1.B vypravila za poznáním nedávné minulosti do městského muzea.
Dne 22. 6. 2010 se 2.C vypravila do Brna na prohlídku expozic Technického muzea.
Dne 9. 6. 2010 žáci SPŠE navštívili hlavní město Rakouska.
Dne 28. dubna 2010 uspořádala SPŠE Mohelnice již 24. ročník Mohelnické laťky - soutěže ve skoku vysokém, který již tradičně přilákal řadu vyznavačů této krásné atletické discipliny.
SPŠE Mohelnice a Nadační fond SPŠE Mohelnice vyhlašují výsledky soutěže Technik roku 2010 v jednotlivých oblastech a kategoriích.
8. dubna 2010 zahájilo 80 studentů naší školy písemnou část maturitní zkoušky.
Ve dnech 6. a 7. dubna se na SPŠE Mohelnice konalo dvoudenní školení tvůrců výukových modulů základů informatiky v rámci projektu "Standardizace ICT výuky".
Dne 31. března 2010 proběhla exkurze žáků 4.B v Hella Autotechnik, s.r.o.
V úterý dne 23. 3. 2010 se konalo školní kolo "Studentské odborné činnosti".
Studenti naší školy Jan Matyáš a Martin Rotter se zúčastnili Krajského kola soutěže v anglickém jazyce pro střední odborné školy.
Ve středu 10. března 2010 se vítězové okrskového kola Středoškolských her ve florbale, tedy studenti naší školy, vydali do Šumperka, aby změřili síly s vítězi ostatních okrskových kol našeho okresu.
V pátek 5. března 2010 se konalo jako každoročně školní kolo matematické soutěže SOŠ.
Dne 5. 3. 2010 se vydala 1.A v rámci výuky českého jazyka do mohelnického muzea, aby se pokochala obrazy Maxe Švabinského.
Naše škola zorganizovala již třetí ročník výběrového zimního zájezdu do střediska Nassfeld.
Z pověření OR AŠSK byla naše škola 1. března 2010 pořadatelem okrskového kola ve florbale.
Naše škola se opět zúčastnila soutěže "Napájení sluncem" na TU - VŠB Ostrava konané dne 19. 1. 2010.
Ve středu 16.12.2009 se na průmyslovce uskutečnila celoškolní akce pod názvem „Hrou proti drogám”.
Studenti druhých ročníků v pátek 27. listopadu 2009 vyměnili počítače, tenisky a trička za taneční úbory. Tak prosím zadejte se a pojďte se podívat na jejich slavnostní kolonu.
V úterý 24. listopadu se družstvo volejbalistů SPŠE Mohelnice zúčastnilo okresního finále, na které postoupilo jako vítěz kola okrskového.
Dne 23. listopadu 2009 zahájil ředitel SPŠE Mohelnice Ing. Oldřich Klemš v pořadí již XVII. ročník regionálního přeboru středních škol v basketbale.
V pátek 22.11. 2009 si zkrátila 4.B čekání na "odměnu po rodičovských schůzkách" návštěvou městského muzea.
V pondělí 9. listopadu pořádala naše škola okrskové kolo v odbíjené chlapců.
Do podzimního kola projektu MF Dnes se sešlo 14 431 článků od středoškoláků. SPŠE Mohelnice odeslala ve třech kolech kolem stovky příspěvků. Studenti z celé ČR reagovali na téma POLITIKA, SVOBODA a VZORY, které nás inspirují.
Ještě to máme v živé paměti, jsme příjemně překvapeni a zase o poznání chytřejší. Že nevíte o co jde? Škola totiž pro nás, studenty, připravila koncert na připomenutí dvaceti let svobody a demokracie v naší zemi.
Dne 12. 10. 2009 uskutečnila třída 1.A plánovanou exkurzi do Městské knihovny Mohelnice, aby si v praxi ověřila náplň hodin informatické výchovy.
Ve středu 30. září se rozběhl "maraton" prezentací středních škol, který stejně jako v posledních letech odstartoval ve Svitavách.