V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu!
Naši studenti z 4. a 2. ročníku (R. Kratochvíl, P. Kluga, F. Chyťa, M. Zipser) se opět po roce zapojili do esejistické soutěže středních škol.
Zvolili si témata „ICT mění naše životy” a „Zemědělci pro svůj region a pro své zákazníky”. Vyhodnocení soutěže proběhlo v Olomouci 9. dubna 2013.
I když se naši kluci neumístili ve velké konkurenci gymnázií na předních místech, udělali nám velkou radost, protože to byla bezesporu práce navíc a ve volném čase. Načerpali jisté zkušenosti, nebáli se vyslovit svůj názor, čehož si ceníme ze všeho nejvíce.
M. Náplavová a M. Drlíková, vyučující ČJL