Zkuste: kontakty, přijímací řízení, IT obor  ·  Esc zavře

Nástroje na usnadnění

24. 10. 2017 📷 1 fotek

Hejtman olomouckého kraje ocenil naše třeťáky

V Olomouckém kraji proběhla literární soutěž se smyslem dát příležitost mladým, aby vyjádřili svoje názory.

Milena Drlíková
Učitel / Redaktor

V Olomouckém kraji proběhla literární soutěž se smyslem dát příležitost mladým, aby vyjádřili svoje názory. Celkem se účastnilo 160 studentů v pěti kategoriích. Garantem soutěže byl hejtman Martin Tesařík.

Těsně před uzávěrkou 15. května 2012 odeslali svůj příspěvek i naši studenti třetího ročníku - Pavel Kluga a Radek Kratochvíl. V kategorii Hospodářský rozvoj kraje obsadili 3. místo. Předběhli je studenti Gymnázia Šternberk a Gymnázia Kojetín.

Naši kluci nám udělali velkou radost a srdečně jim blahopřejeme! Nebáli se, nelenili, zkusili to a uspěli. A to je už zralý a profesní přístup.