Okrskové kolo odbíjené chlapců
V listopadu pořádala SPŠE okrskové kolo v odbíjené chlapců. Naši volejbalisté se neztratili a probojovali se do okresního finále.
16. listopadu pořádala průmyslovka okrskové kolo v odbíjené chlapců. Mezi čtyřmi účastníky se naši volejbalisté neztratili a z druhého místa se probojovali do okresního finále, které se koná 23. 11. 2016 v Šumperku.
V prvním utkání porazili OA Mohelnice 2 : 0, ve druhém duelu se SŠTZ Mohelnice rozhodl o jejich vítězství 2 : 1 až zkrácený třetí set. V závěrečném střetnutí nás čekal dosud neporažený tým Gymnázia Zábřeh, který si po vyrovnaném boji připsal i třetí výhru a postupuje tak z prvního místa.