Zkuste: kontakty, přijímací řízení, IT obor  ·  Esc zavře

Nástroje na usnadnění

Naši florbalisté vítězí v krajském finále!
07. 10. 2017 📷 4 fotek

Naši florbalisté vítězí v krajském finále!

Ve středu 22. března pořádalo Gymnázium Čajkovského v Olomouci krajské finále ve florbale hochů. Okres Šumperk zde reprezentovalo družstvo SPŠE Mohelnice.

Jaroslav Švec
Učitel / Redaktor

Ve středu 22. března pořádalo Gymnázium Čajkovského v Olomouci krajské finále ve florbale hochů. Okres Šumperk zde reprezentovalo družstvo SPŠE Mohelnice. V těžké konkurenci vítězů ostatních okresů Přerov, Prostějov, Olomouc a Jeseník naši florbalisté ani jednou nezaváhali a pěknou kombinační hrou postupně porazili Přerov 3 : 0, Olomouc 3 : 1 a Prostějov 2 : 1.

Již příští týden budou v Holešově v kvalifikaci bojovat s vítěznými týmy Moravskoslezského a Zlínského kraje o postup na mistrovství České republiky.