Zkuste: kontakty, přijímací řízení, IT obor  ·  Esc zavře

Nástroje na usnadnění

Okresní finále ve stolním tenise 2022
31. 10. 2022 📷 4 fotek

Okresní finále ve stolním tenise 2022

Družstvo SPŠE a OA Mohelnice reprezentovalo naši školu v okresním finále stolního tenisu.

Jaroslav Švec
Učitel / Redaktor

Dne 19. října 2022 družstvo SPŠE a OA Mohelnice ve složení Ondřej Pobucký (3.A), Kryštof Homola (1.A), Tobiáš Kuba (2.C) a Jan Holátko (2.C) reprezentovalo naši školu v okresním finále stolního tenisu. 

V silné konkurenci šumperských škol dokázali členové týmu porazit VOŠ a SPŠ Šumperk, SOŠ Šumperk a Střední školu řemesel Šumperk. Ve vyrovnaném utkání podlehli pouze Obchodní akademii Šumperk a obsadili tak velmi pěkné druhé místo.

Gratulujeme!