Zkuste: kontakty, přijímací řízení, IT obor  ·  Esc zavře

Nástroje na usnadnění

Okresní kolo Středoškolských her ve florbale
29. 10. 2017 📷 16 fotek

Okresní kolo Středoškolských her ve florbale

Ve středu 10. března 2010 se vítězové okrskového kola Středoškolských her ve florbale, tedy studenti naší školy, vydali do Šumperka, aby změřili síly s vítězi ostatních okrskových kol našeho okresu.

Petr Lipka
Učitel / Redaktor

Okresního finále se zúčastnilo 6 týmů, které byly losem určeny do dvou skupin. První dva týmy postupovaly do semifinále, v nichž se rozhodovalo o finalistech a družstvech, jež bojovala o bronz.

Naši hráči se po prvním vítězství utkali v boji o prvenství ve skupině s hokejisty z VOŠ Šumperk. Ve velmi tvrdém zápase jsme prohráli 2:1. V semifinále jsme celkem nešťastně a těsně prohráli se studenty se "Zámečku", a to opět poměrem 2:1.

Zápas o třetí místo nás opět svedl dohromady s VOŠ Šumperk. Ve velmi vypjaté atmosféře plné narážek a výpadů jsme nakonec zvítězili na samostatné nájezdy.

Naši borci tedy nakonec vybojovali velmi pěkné 3.místo. Vzhledem k tomu, že většina hráčů pokračuje příští školní rok ve studiu na naší škole, věřím, že třetí místo z letošního klání vylepšíme v postup do krajského finále.

Takže: Velká gratulace !!!

Mgr. Petr Lipka