Maturitní večírek třídy 4.C - A tím nám to začíná...
Ve čtvrtek 18. listopadu 2010 proběhl slavnostní stužkovací večírek třídy 4.C.
Pohostinství U Slunce ochotně přijalo naše řady. Byli pozváni všichni oblíbení kantoři a zástupci školy. Každý z přítomných studentů složil přísahu, že se bude učit, aby úspěšně pokořil maturitní zkoušky. Tak uvidíme, kdo to myslel opravdu vážně, nebo kdo jen nejapně laškoval.

Zbytek večera proběhl v příjemné rodinné atmosféře a byl okořeněný básní v podání bývalého kantora SPŠE Mohelnice a úctyhodného člověka pana Šípka. Bylo to krásné, ale někteří měli dost. (chacha)
Za 4.C Jan Opálka a Martin Supík