Zkuste: kontakty, přijímací řízení, IT obor  ·  Esc zavře

Nástroje na usnadnění

29. 09. 2017

Naši volejbalisté získali 3. místo v okresním kole v odbíjené

28. listopadu se v Šumperku konalo okresní kolo v odbíjené chlapců.

Jaroslav Švec
Učitel / Redaktor

Dne 28. listopadu se v Šumperku konalo okresní kolo v odbíjené chlapců. K započítanému výsledku z duelu se SŠT Mohelnice 2 : 0 z okrskového kola v Mohelnici přidalo družstvo SPŠE Mohelnice vítězství nad OA Šumperk. Bylo rovnocenným soupeřem i dvou postupujících družstev do krajského finále - vítězného Gymnázia Šumperk a VOŠ a SPŠ Šumperk.

Naši volejbalisté tak pěkným třetím místem zúročili svoji měsíční přípravu a přispěli ke kvalitě turnaje, kterou kladně ohodnotil i předseda okresní organizace ASŠK Mgr. Petr Konupčík.

Sestava družstva:

  • Bartoš Tomáš, 2.A
  • Ďurček Tomáš, 3.B
  • Hejný Jan, 3.B
  • Horníček Jakub, 4.C
  • Klemš Jan, 4.C
  • Krištofík František, 4.B
  • Novák Pavel, 4.B
  • Vyhlídal Ondřej, 1.A