Zkuste: kontakty, přijímací řízení, IT obor  ·  Esc zavře

Nástroje na usnadnění

29. 09. 2017

Naši stolní tenisté získali 3. místo v krajském kole

Po úspěšném zvládnutí bojů v okresním kole a po zaslouženém postupu do kola krajského, bojovali zástupci naší školy ve čtvrtek 29.listopadu v Šumperku o mety krajského formátu.

Jaroslav Švec
Učitel / Redaktor

Po úspěšném zvládnutí bojů v okresním kole a po zaslouženém postupu do kola krajského, bojovali zástupci naší školy ve čtvrtek 29.listopadu v Šumperku o mety krajského formátu. Před vlastním turnajem jsme si vytkli cíl, a tím bylo místo na "bedně".

Po psychicky náročných zápasech se tento cíl našim hráčům splnil. Obsadili konečné třetí místo, a to je nesporný úspěch. Výhled do budoucna je ještě nadějnější, protože všichni naši zástupci mohou za školu bojovat ještě příští školní rok.

Na pěkném umístění se podíleli tito studenti:

  • Jan Hojgr, 3.A
  • Martin Janota, 1.A
  • Milan Trenk, 3.C
  • Aleš Kvasničák, 4.A

GRATULUJEME !!!