Školní rok 2021/22

SPORTOVNÍ HALA

Nová sportovní hala byla vybudována v roce 2007, kde hlavním investorem byl Olomoucký kraj, generálním dodavatelem stavby byla firma INVEST CZ, a.s. Šternberk, která zajistila celou stavbu na klíč.

Sportovní hala splňuje všechny požadavky na provozování nejširších sportovních aktivit, především pak pro veškeré možné míčové hry. Povrch je litý speciální dvouvrstvou technologií a je příjemný k pohybovému aparátu sportovce. Zajímavostí jsou i zařízení, která zabezpečují klimatické podmínky jako například osvětlení, stropní vytápění a tepelné izolace.

V hale lze provozovat i soutěže a turnaje za přítomnosti diváků - 80 míst k sezení a dalších 50 míst ke stání. Na své si přijdou při sportovních aktivitách i naši tělesně postižení spoluobčané, pro něž je zajištěn bezbariérový přístup, včetně sociálního zázemí. Hala sloužit nejen k výuce pro školy a aktivity domova mládeže, je také určena pro širokou veřejnost i jednotlivce v rámci komerčního provozu. Podrobnosti k pronájmu jsou uvedeny v ceníku.

Sportovní hala sestává ze dvou tělocvičen, původní malá tělocvična je využívána především jako gymnastický sál, nová část nabízí max. rozměry 36,2 x 18,1 m a je vybavena brankami na házenou i florbal, jsou zde instalovány skládací koše na basketbal, dále zde nechybí ani kůly na tenis a volejbal či nohejbal. Pro pořádání větších akcí je pro účastníky k dispozici sedm šaten se sprchou. Součástí haly je také bufet.

Plán haly

Plán haly

Ceník

Dlouhodobý pronájem

Uzavřena smlouva o pronájmu haly 255,-- Kč/hod

V případě zájmu je možno pronajmout bufet - poplatek 500,-- Kč/den

Uvedené ceny se vztahují na využití kterékoliv části sportovního komplexu
(bez rozlišení malé a velké haly).

Pondělí - Pátek 06.00 - 09.00h, každý den zatím volno

Pondělí 13.00 - 24.00h
Úterý 16.00 - 24.00h
Středa 15.00 - 24.00h
Čtvrtek 16.30 - 24.00h
Pátek 13.00 - 24.00h
Sobota celých 24h
Neděle celých 24h

Individuálně lze sjednat i jiné časové rozpětí.

Kontakt

Petra Horáčková-Olšaníková
Ekonomicko-správní úsek